Realizacje

Dom Tatiany i Macieja

Dom z zabudowie szeregowej o niewielkiej powierzchni 100m2, oraz klienci Tatiana i Maciej i nastoletnią córką.

Cóż to była za współpraca. Zrobiliśmy ten projekt wiedząc od początku, że trzeba będzie zacząć od zaprojektowania na nowo układu pomieszczeń. Układ deweloperski nie przewidział pomieszczenia w którym znalazłaby się garderoba. Rzadko kiedy gotowe budynki przewidują takie rozwiązania.

Wybrali tę nieruchomość ze względu na położenie oraz nowoczesną kubaturę. Zlokalizowana jest na skarpie z pięknym widokiem. Maciej jest właścicielem firmy za granicą i często wyjeżdża. Zależało im by w okolicy było bezpiecznie stąd zabudowa szeregowa.

Wykonanie wnętrza zlecili właśnie nam. Od pierwszej rozmowy i analizy ich potrzeb wiedzieliśmy , że będzie to wyjątkowy projekt. Córka potrzebowała swojej przestrzeni, a Tatiana zawsze marzyła o sypialni z toaletką i miejscem gdzie będzie mogła przechowywać swoje pamiątki. Dlatego przy jadalni znalazła się wielka i przeszklona witryna dzięki której przedmioty się nie kurzą, a mimo tego mogą być wyeksponowane po włączeniu w nich światła. Ważne są dla nich relacje towarzyskie i chcieli mieć dom, który nastraja ich pozytywnie do życia.

Zaczęliśmy więc remont od wyburzeń… betonowe schody zostały usunięte gdyż zajmowały sporo przestrzeni, a za toaletą dla gości powstała pralnia. Znając ich preferencje zastosowaliśmy ciemną kolorystykę, oraz ukryte drzwi w całym domu. Złote wykończenia dodają elegancji, które podkreślają charakter wnętrza. Tatiana od samego początku wspominała, że lubi złoty kolor i chce mieć go domu. Tym systemem spełniliśmy oczekiwania właścicielki i przy okazji zagwarantowaliśmy sobie podziw gości, którzy byli pod wrażeniem tak oryginalnych rozwiązań.

Dodatkowo ważne też było by podnieść wartość nieruchomości - rozmawialiśmy z zaprzyjaźnionym pośrednikiem by określił jej potencjał. Zaczął od ceny o 35% większej, niż podobne nieruchomości w okolicy. To świetny wynik, a dom okazuje się również dobrą inwestycją. Mimo niewielkiej przestrzeni spełnia ich wszystkie potrzeby i mogą się w nim realizować jako partnerzy, rodzice i przyjaciele.

Jeśli ten opis Ci się spodobał, to koniecznie obejrzyj film!

- to wnetrze trzeba poczuc i zobaczyc by doswiadczyc jego możliwości.

Omnicreatio

Zainspirowany?

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Marlena Śmiechowska z Omnicreatio,
tel. +48 888 607 758

Galeria

Każda opowieść się kiedyś kończy...

Sprawdź inne historie