Bio

Omnicreatio projektowanie wnętrz

Poznajmy się

Omnicreatio to studio wnętrzarskie i fabryka mebli działające na rynku polskim, niemieckim i hiszpańskim. Jego działalność obejmuje projektowanie wnętrz, produkcję mebli, sprzedaż produktów i usług wnętrzarskich oraz realizacje projektów. To profesjonalnie prowadzona organizacja oparta o profesjonalistów z różnych dziedzin.
Omnicreatio

830

zrealizowanych projektow

490

wyremontowanych lokali

845

zadowolonych klientów

116

przebytych szkoleń

Projektowanie wnętrz

2005 - 2022

Zostało założone jako studio S-Line Studio w 2005 przez Martę Sobieszek, absolwentkę szczecińskiej Politechniki. W 2015 weszła w spółkę z przedsiębiorcą i projektantem Grzegorzem Kumiszcza, rozwijając działalność z lokalnej na ogólnopolską oraz budując własną fabrykę mebli. W 2022 marka zmieniła nazwę na Omnicreatio.

Dynamiczny rozwój

Firma współpracuje z wieloma międzynarodowymi markami wnętrzarskimi, między innymi: Porcelanossa Gruppo, Imola, Gessi, Cattelan Italia, Laminam, Itallamp i inne. Te sojusze przyjmują formę co-brandingu, partnerstwa strategicznego, biznesowych joint-ventures.

Z usług Omnicreatio korzystają klienci indywidualni oraz instytucjonalni. Znajdują się wśród nich chcące wyremontować swój dom lub mieszkanie rodziny, pary i single, fliperzy i inwestorzy planujący w przyszłości sprzedać lokal, a także restauratorzy, hotelarze i przedsiębiorcy chcący mieć reprezentatywne biura.

W ciągu 17 lat działalności z usług studia skorzystało ponad 800 klientów. Wśród nich znajdują się m.in. Viviamo, KMA, Michalski Med, Dom bud Zachód, psycholog dr. Mateusz Grzesiak, aktorka Edyta Herbuś i producent telewizyjny Piotr Bukowiecki, a w jednej z realizacji swój teledysk nagrał Dawid Kwiatkowski.

Omnicreatio
Produkcja mebli
firma wnętrzarska
Projekty są każdorazowo indywidualizowane. Bazują na głębokiej i szerokiej analizie potrzeb odbiorców. Obejmuje ona aspekty logistyczne, finansowe, funkcjonalne, emocjonalne, relacyjne i pozwala na stworzenie wnętrza, w którym klient może faktycznie czuć się sobą.
Marta Sobieszek

Media

Właściciele studio, Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza gościli między innymi na łamach TVP „Pytanie na śniadanie” Elle Decoration, Murator, Living Room, Prestige, Manager, Wprost, well.pl, ohme.pl, superbiz.pl, ideadomu.pl, republikakobiet.pl, dziennik.pl, businesswomanlife.pl, jako eksperci wypowiadający się w tematach wnętrzarskich.

Nagrody

Działalność studia została doceniona w Polsce i zagranicą, a ich projekty otrzymały wiele prestiżowych nagród, w tym między innymi Innowatory Wprost w kategorii design, Luksusowa Marka Roku, Firma Roku, Statuetki Businessman i Businesswoman nadane przez Certyfikację Krajową.

Idea

Do wartości marki zaliczają się:

  • Piękno - każde wnętrze jest estetycznym atrakcyjne,
  • Indywidualność - klienci są rozumieni i traktowani w oparciu o swoje prawdziwe potrzeby,
  • Człowieczeństwo - człowiek jest celem samym w sobie i działalność Omnicreatio jest w pełni na nim skupiona,
  • Praktyczność - każdy projekt ma ułatwiać funkcjonowanie i realizować założone cele klienta.
Projekt wnętrz
aranżacja wnętrz