Media

Mówią o nas

Cieszymy sie, ze mamy mozliwosc dzielenia sie swoja wiedza i doswiadczeniem na lamach roznorodnych magazynow, blogow, portali branzowych i lifestylowych. Oto wybrane materialy prasowe.

Dzień Dobry TVN - Stroiki świąteczne przygotowane z głową. Jak na nich zaoszczędzić? Wideo

Wydatki w okresie świątecznym z roku na rok stają się wyższe. W ramach cyklu "OszczędzaMY" architekci wnętrz Marta Sobiszek i Grzegorz Kumiszcza oraz jego syn Czarek zaproponowali ekonomiczne rozwiązania dla wigilijnego dekorowania mieszkania. Jak zrobić to z głową?

Źródło

Innowatory „Wprost” 2022 rozdane. Nagrodzone innowacyjne firmy, w tym nasza Nagrody

W poniedziałek odbyła się uroczysta gala rozdania Innowatorów „Wprost”. Nagrodziliśmy firmy z różnych branż, które w dobie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa i agresją Rosji na Ukrainę zdecydowały się podjęć ryzyko i wprowadziły na rynek nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Źródło

OHME.PL - Jak urządzić biuro w domu czyli czym jest home office? Magazyn

Okres zimowy to częste infekcje, pracodawcy po doświadczeniu pandemii coraz częściej zgadzają się na pracę zdalną. Dla wielu osób to wygoda związana z unikaniem zarażeń a także koniecznością dojazdów, które zimą bywają szczególnie uciążliwe. Zanim jednak przeniesiemy pracę do domu warto dowiedzieć się, jak urządzić to miejsce by było efektywne i nie przeszkadzało pozostałym domownikom.

Źródło

Otrzymaliśmy nagrodę Nawigator Biznesu w Gorzowie Nagrody

Podczas gali w Filharmonii Gorzowskiej wręczono doroczne Nawigatory MOF GW - Nagrody Gospodarcze Prezydenta Miasta.

Źródło

Światło na jesienną szarugę. Jak ocieplić wnętrze mieszkania? - Grzegorz Kumiszcza w Dzień Dobry TVN Wideo

Okres jesienno zimowy w naszych domach wcale nie musi być ponury! Dyrektor generalny w Omnicreatio Grzegorz Kumiszcza w Dzień Dobry TVN podzielił się wskazówkami, dzięki którym rozświetlimy mieszkanie i wprowadzimy przytulną, jesienną atmosferę.

Źródło

Innowatory Wprost w kategorii Design dla Omnicreatio Wideo

„Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, jest nam niezmiernie miło, że doceniliście naszą pracę. 20 lat temu spotkaliśmy się z polskimi wnętrzami, które kojarzyły się głównie z kredensem. Dziś widzimy, jak rośnie świadomość Polaków” – powiedział Grzegorz Kumiszcza, współwłaściciel firmy.

Źródło

#ŚwiadomeWnętrze odc. 5 Moc Kryształów|Katarzyna Jasińska |Anywhere TV Wideo

W ostatnim odcinku naszego programu prowadzący Grzegorz Kumiszcza z Omnicreatio rozmawia z Katarzyną Jasińską. Tematem rozmowy jest ILUMA Crystal Heritage i moc kryształów, które oferują. Dlaczego powinieneś mieć je w swoim domu? ⬆️

Źródło

#ŚwiadomeWnętrze 4 Dlaczego Dominikana|Stanisław Tomas i Grzegorz Florczak Wideo

Witamy w programie #świadomeWnętrza w naszej #anywhereTV

Źródło

#ŚwiadomeWnętrze 3. Rynek nieruchomości | Adrian Musiał Wideo

Dzień dobry! Witamy w programie #świadomeWnętrza

Źródło

#ŚwiadomeWnętrze 2. Jak poczuć się dobrze w swoim domu - Rozmowa z Mariolą Pietroń-Ratyńską Wideo

W drugim odcinku z cyklu #ŚwiadomeWnętrze na platfomie #anywheretv, Grzegorz Kumiszcza i Marta Sobieszek - właściciele Omnicreatio rozmawiali o terapii wnętrzami z Mariolą Pietroń-Ratyńską - psychologiem, terapeutką, coach-em i malarką. W trakcie rozmowy poruszone zostały kwestie takie jak o aspekt psychologiczny podczas projektowania wnętrz, błędach projektantów, analiza potrzeb oraz tym jak wnętrze może wpłynąć na nastrój i funkcjonowanie…

Źródło

#ŚwiadomeWnętrze 1. Wnętrza, które przyciągają - pierwszy odcinek cyklu! Wideo

Pierwszy odcinek z cyklu #ŚwiadomeWnętrze na platformie #anywhereTV, w którym Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza, właściciele studia projektowego Omnicreatio przybliżają świat designu i branży projektowej!

Źródło

Dom, w którym czuję się dobrze. Rozmowa z projektantami wnętrz Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą Magazyn

Co robisz z kurtką po przyjściu do domu? Czy lubisz gotować? – pytają klientów projektanci wnętrz Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza. Jednak najważniejsze pytania to te o intencje, z jakimi urządzasz swoją przestrzeń, bo to za nimi kryją się rzeczywiste potrzeby. Dopiero kiedy je rozpoznasz i zaspokoisz, poczujesz się naprawdę u siebie.

Źródło

PNŚ - Wnętrze domu pełne słońca, czyli jak zatrzymać lato w mieszkaniu Wideo

Przed nami ostatni tydzień lata. Jak dzięki dodatkom, kolorowym aranżacjom i oświetleniu zatrzymać je w mieszkaniu? Co zrobić, aby wnętrze naszego salonu czy sypialni było pełne słońca?

Źródło

PnS Wideo

Jak zrobić remont i nie zbankrutować ? Wywiad przy kąciku eksperckim w w TVP - Pytanie na Śniadanie pomiędzy prowadzącymi program Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikora oraz projektantami- właścicielami Omnicreatio Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszcza.

Źródło

PNŚ - Wakacyjne motywy w pokoju dziecięcym Wideo

Źródło

PnS Wideo

Rozmowa w TVP podczas sobotniej edycji Pytania na Śniadanie na temat: Jak przeprowadzić remont bez domowego trzęsienie ziemi ? Na sofie jako eksperci : Marta Sobieszek Omnicreatio, Grzegorz Kumiszcza Omnicreatio. Program poprowadzili Izabela Krzan i Tomasz Kamel.

Źródło

W projektowaniu chodzi o świadome wnętrza Magazyn

Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza, topowi polscy projektanci i przedsiębiorcy ze studia Omnicreatio, mówią o tym, dlaczego bez projektanta nie powinno się w ogóle zabierać do remontu, sytuacji na polskim rynku wnętrzarstwa, idei świadomych wnętrz w życiu osobistym i zawodowym, a także o zwrocie z inwestycji w aranżacje biura czy mieszkania.

Źródło

Omnicreatio – aranżujemy świadome wnętrza Magazyn

Omnicreatio, jedno z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce studiów wnętrzarskich i fabryka mebli, laureatem Innowatorów Wprost w kategorii Design. Na temat kreatywnej aranżacji wnętrz oraz ich pozytywnego wpływu na użytkowników rozmawiamy z właścicielami firmy, Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą.

Źródło

Świadome wnętrza – świadome relacje. Na czym to polega? Magazyn

O tym, jak miejsce, w którym mieszkamy, wpływa na nas, rozmawiamy z projektantami wnętrz Martą Sobieszek oraz Grzegorzem Kumiszcza, którzy prowadzą Studio Projektowe Omnicreatio. Rodzice Czarka, Neli i Marcela.

Źródło

Moim celem jest tworzenie świadomych wnętrz Magazyn

Rozmowa z Martą Sobieszek, projektantką wnętrz, współwłaścicielką studia projektowego

Źródło

Chcesz zatrudnić architekta wnętrz? Specjaliści ze Studia Projektowego S -Line zdradzają, na co zwrócić uwagę i od czego zacząć? Magazyn

Chcesz zrobić gruntowny remont mieszkania lub zaaranżować przestrzeń w nowym domu? Większość z nas, by poczuć się w tym temacie bezpiecznie, myśli o zatrudnieniu architekta wnętrz. Od czego zacząć i jak znaleźć tego najlepszego, który zaprojektuje dla nas funkcjonalną, a jednocześnie piękną przestrzeń, o której marzymy? Z odpowiedzią na te pytania przychodzą Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza – projektanci wnętrz, którzy wspólnie prowadzą Studio Projektowe.

Źródło

Remont? Nie bój się! Dobrze go zaplanuj i weź fachowca! Magazyn

Remont brzmi groźnie i kojarzy ci się problemami? Nie wtedy, kiedy racjonalnie go zaplanujesz, znajdziesz rzetelnego specjalistę i będziesz mieć sprecyzowaną wizję nowego wnętrza. O szczegółach planowania domowego remontu, pułapkach i drogach wyjścia opowiadają Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza, projektanci wnętrz, właściciele studia Omnicreatio.

Źródło

Naszą misją jest tworzenie świadomych wnętrz Magazyn

O pracy projektantów w czasach inflacji oraz zawodowych perspektywach rozmawiamy z Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą, projektantami wnętrz ze studia Omnicreatio.

Źródło

W świadomych wnętrzach żyje się lepiej Magazyn

Dom lub mieszkanie jest lustrem, w którym odbija się całe nasze życie. Już sama ilość, wielkość i przeznaczenie pomieszczeń definiują rodzinę, natomiast kolory, styl i detale odzwierciadlają typy osobowości, charaktery, które w tym wnętrzu funkcjonują. Wynika to z naturalnej potrzeby utożsamiania się z domem – mówią projektanci wnętrz, Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza.

Źródło

Koncept tworzenia świadomych wnętrz jest misją naszej działalności Magazyn

Rozmowa z właścicielami studia aranżacji wnętrz S-LINE, Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą

Źródło
Omnicreatio

Projektujemy z pasją

+48 888 607 758
info@omnicreatio.com

Kontakt