Realizacje

Dom Iwony i Roberta

Iwona i Robert - rodzice 3 wspaniałych dzieci oraz przedsiębiorcy zlecili nami projekt swojego domu.

To jedna z kolejnych wspólnych realizacji. Mimo , że wcześniej aranżowaiśmy im mieszkania i znaliśmy się dobrze to właśnie ten dom był wyjątkowy…dlaczego? Bo był wymarzonym pierwszym domem. Miał spełniać potrzeby wszystkich domowników. Dlatego już podczas pierwszej rozmowy i analizie potrzeb wyszło nam , że musimy połączyć minimalizm Roberta i elegancję Iwony, oraz stworzyć dom w którym radosny Leon 10 lat, Judyta , kara uwielbia teatr i sztukę 14 lat i najstarszy 18 letni wchodzący w wiek dorosły Wojtek będą w nim dorastać i kształtować swoje osobowości.

Główne zalety tego domu to wykonanie, kompromis i użytkowość.

Cała realizacja wykonana został z najwyższej klasy materiałów. Już od samego początku właściciele zasugerowali nam , że cenią sobie jakość i komfort. Dlatego w salonie zostały zastosowane płytki na których nie widać śladów użytkowania i przechodzenia z ogrodu do domu przez użytkowników. Wielkie okna wpuszczają dużo światła do wnętrza domu, a jasna kuchnia daje możliwość utrzymania całości w czystości.

Zastosowane matowe fronty oraz drzwi nie wymagają częstego czyszczenia. Z kolei gazowy kominek nie wymaga dużo pracy przy uruchamianiu- wystarczy nacisnąć przycisk w pilocie, bez dokładania drewna. Efekt jest niesamowity. Należy również wspomnieć o kompromisie jaki chcieli uzyskać, dzieląc obie łazienki na męską i damską. Chłopcy wraz z Robertem chcieli ciemne kolory w swojej przestrzeni. Nawet sufi jest czarny. Całość uzupełniona została miedzianymi dodatkami. Żyją szybko i korzystają tylko z prysznica. Z kolei Iwona wraz z Judytą chciały mieć w swojej łazience wannę, jasne i eleganckie płytki z dodatkowymi złotymi elementami.I tak właśnie to zaprojektowaliśmy. W tej przestrzeni znalazły się ozdobne holki przy suficie i element sztuki w postaci obrazu.

Dziś wiemy, że dom spełnia ich potrzeby -niedawno nam mówili, że znacznie więcej czasu spędzają ze sobą, logistyka domu jest taka, że ukierunkowuje ich na bycie ze sobą więcej.

Jeśli ten opis Ci się spodobał, to koniecznie obejrzyj film!

- to wnetrze trzeba poczuć i zobaczyć by doswiadczyć jego możliwości.

Omnicreatio

Zainspirowany?

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Marlena Śmiechowska z Omnicreatio,
tel. +48 888 607 758

Galeria

Każda opowieść się kiedyś kończy...

Sprawdź inne historie