Realizacje

Mieszkanie Iliania i Mateusza

Mieszkanie Mateusza i Iliany ostatni raz remontowane było kilkanaście lat temu.

Wówczas ich córka miłą 3 lata. Po takim czasie nie być w nim pełni sobą, oraz nie wykorzystywali potencjału tej nieruchomości. Mieszkanie nie było wcześniej świadomie zaprojektowane, wiec pomysły szły z zewnątrz - trochę rodzina, trochę trendy, MUSIELI PRZEJŚĆ PRZEZ ANALIZĘ SIEBIE BY BYLY TO ICH WNĘTRZE.

Mateusz opowiedział nam na pierwszej rozmowie, że w mieszkaniu chciałby niwelować stres. Dużo pracuje, po 10h dziennie rozmawia z ludźmi, a dom traktuje również jako HomeOffice, chciał aby meble i wypoczynki pomagały jego kręgosłupowi aby nie walczyć ze skoliozą za 10 lat.

Ich córka Adriana rośnie…musiała mieć lepszy i większy pokój pod jej potrzeby (koleżanki, sleepover). Wspólnie z żoną lianą są zapracowani dbają bardzo o rozwój córki i wspólne emocję. Nie chcieli tracić czasu na remont dlatego na 5 m-cy wyprowadzili się do innego mieszkania, a wykonanie i nadzór zlecili nam.

Po analizie potrzeb przystąpiliśmy do pracy kreatywnej w naszym biurze. Dbając o ich autonomię i czas, materiały do wykończenia wybierane były on-line. Mieszkanie zostało praktycznie całe przeprojektowane, a funkcję zmienione pod ich potrzeby. Zmieniony został układ kuchni i salonu. Wykonaliśmy w naszej fabryce wszystkie meble na zamówienie. Spędzają tam wiele wspólnego czasu. Zaprojektowane zostało biuro, oraz większy pokój dla córki. Czytają sporo książek, stąd regały z których mogą korzystać w każdej chwili. Jedynie układ sypialni został bez zmian, za to kolorystyka wpływa na zmysły i stymuluje do bliskości. Na to też zwrócili nam uwagę na samym początku :)

Mateusz zapytany ostatnio o naszą firmę i współpracę z Omnicreatio odpowiedział: „Jak myślę o projektantach wnętrz, myślę o nich”…

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą

- świadome wnętrza to nasza pasja.

Omnicreatio

Zainspirowany?

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Marlena Śmiechowska z Omnicreatio,
tel. +48 888 607 758

Galeria

Każda opowieść się kiedyś kończy...

Sprawdź inne historie