Realizacje

Dom Klaudii i Roberta

Oto zdjęcia z zakończonej realizacji domu Klaudii, Roberta i ich dwóch córeczek.

Dom w Poznaniu, który został zakupiony od dewelopera, a następnie przebudowany prawie w całości, z zachowaniem bryły. Aby sprostać potrzebom domowników i urządzić dla nich świadome wnętrza, architekci wprowadzili zmiany konstrukcyjne bryły domu, a w trakcie prac wymienione zostały wszystkie okna.

Główne, wielkie przeszklenie w salonie wyposażono w elektryczne wspomaganie. Jest to świetne rozwiązanie dla dzieci. Kuchnia wraz z jadalnią została zaaranżowana w przestrzeni, gdzie pierwotnie zaprojektowany był pokój dla gości, a przestrzeń kuchenna miał być bez wyspy i w osobnym pomieszczeniu. Klienci marzyli o wyspie i otwartej przestrzeni… Na piętrzę taras został zaaranżowany w taki sposób, aby zmieściła się tam sypialnia dla rodziców wraz z łazienka i garderobą za łóżkiem.

Wnętrza miały być jasne, ciepłe, przytulne i komfortowe. Dziewczynki mają wspólny pokój, w którym śpią oraz dodatkowy pokój do zabawy i nauki.

Są ze sobą bardzo związane, więc był to priorytet. Dom został wyposażony w najlepszy w Polsce system inteligentnego zarządzania urządzeniami. Robert uwielbia technologię i nowinki więc głośniki zostały wbudowane w ściany, a salon zmienia się w salę kinową za dotknięciem palca.

Basen jest w pełni zautomatyzowany i nagrzewa się poprzez instalację fotowoltaiczną… Takich udogodnień jest tu więcej Ten dom kryje w sobie najnowsze rozwiązania. Klaudia i Robert cenią sobie jakość oraz wygodę i powiedzieli nam, że efekt końcowy przerósł ich oczekiwania.

Jeśli ta realizacja Ci się podoba i myślisz o remoncie swojego wnętrza, potrzebujesz specjalisty który zbada wszystkie Twoje potrzeby, a następnie pod nie stworzy projekt skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą

- to wnetrze trzeba poczuć i zobaczyć by doswiadczyć jego możliwości.

omnicreatio

Zainspirowany?

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Marlena Śmiechowska z Omnicreatio,
tel. +48 888 607 758

Galeria

Każda opowieść się kiedyś kończy...

Sprawdź inne historie